W ramach PROJEKTOWANIA WNĘTRZ MIESZKALNYCH I WNĘTRZ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ oferuję cztery rozwiązania:

1. Konsultacje, porady – usługa skierowana do osób, które chcą odmienić swoje wnętrze nie decydując się na kompleksowy remont.

2. Projekt koncepcyjny – w ramach którego powstaje projekt rozkładu pomieszczeń, przestrzeni i funkcji w mieszkaniu.

3. Projekt wykonawczy, kompleksowy – w ramach którego projekt wnętrza opracowany jest pod względem koncepcyjnym oraz wykonawczym, na podstawie którego prowadzi się wszelkie prace związane z szeroko pojętym wykonawstwem.

4. Nadzór autorski, czyli szereg spotkań, mających na celu sprawdzanie poprawności wykonywania prac realizowanych na podstawie projektu architektury wnętrza.

Istnieje możliwość zamówienia projektów częściowych np. kuchni, łazienki, salonu.

W ramach usługi aranżacji wnętrz proponuję Państwu dwie formy współpracy:
  • PROJEKT KONCEPCYJNY (Etap I, II, III)
  • PROJEKT KOMPLEKSOWY (Etap I, II, III, IV, V)

ETAP I – INWENTARYZACJA – inwentaryzacja przedmiotowej inwestycji: pomiar z natury + dokumentacja fotograficzna

ETAP II – PROJEKT KONCEPCYJNY cz. I – koncepcja układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów poziomych z wymiarowaniem w skali z proponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia, opracowanie obrazujące ogólne zasady rozwiązań estetycznych, materiałowych, kolorystycznych i oświetleniowych. * Na tym etapie następuje podjęcie decyzji przez Inwestora o dalszej współpracy

ETAP III – PROJEKT KONCEPCYJNY cz. II – kontynuacja prac projektowych nad koncepcją;

ETAP IV – PROJEKT WYKONAWCZY przygotowanie kompletu rysunków technicznych niezbędnych do realizacji projektu, zawierających: – aranżację mieszkania w postaci rzutu poziomego, z wymiarami; – aranżację oświetlenia ( usytuowanie punktów świetlnych na ścianach i sufitach oraz rozplanowania gniazdek elektrycznych i włączników światła) w postaci rzutu poziomego i widoków ścian, z wymiarami – rozkład płytek podłogowych w postaci rzutu poziomego, z wymiarami – rozmieszczenie punktów wyjściowych dla instalacji wodno-kanalizacyjnej łazienki i kuchni w postaci rzutu poziomego, z wymiarami – widoki i przekroje ścian z kompletnym wyposażeniem, kolorystyką i doborem materiałów (tapeta, okładzina kamienna, drewno itd.), z wymiarami – szczegółowy projekt zabudów stolarskich np. szaf, kuchni, z wymiarami – rysunki wykonawcze mebli na wymiar, z wymiarami – spis elementów wyposażenia wnętrza, będących integralną częścią projektowanej przestrzeni (meble, oprawy oświetleniowe, armatura, okładziny ścienne i podłogowe) wraz z wycenami *Proces projektowy polegający na przestrzennym kształtowaniu wnętrza domu/mieszkania kontynuowany jest do momentu akceptacji koncepcji przez Inwestora. Wszystkie rysunki wykonawcze są wykonywane po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu doboru materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza z Inwestorem.

ETAP V – NADZORY AUTORSKIE / WSPÓLNE WIZYTY W SKLEPACH (opcjonalnie) przeprowadzane na wezwanie Inwestora lub Wykonawcy w celu omówienia z wykonawcami poszczególnych etapów pracy i problematyki zawartej w projekcie. (pozwalają na dopilnowanie zgodności realizacji z założeniami projektowymi i osiągnięciu wysokiej jakości prac wykończeniowych). Wspólne wizyty w sklepach branżowych mają na celu dobór konkretnych materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza.


Cena projektu ustalana jest indywidualnie.

Zapraszam do przesłania zapytania z krótkim opisem inwestycji. Od Państwa oczekiwań zależy zakres usług, z których zechcecie Państwo skorzystać. Pragnąc dostosować, zarówno sam projekt, jak i zakres koniecznych konsultacji, do gustu i wymagań naszych klientów, pozostaję elastyczna i otwarta na Państwa potrzeby.