Wyznając zasadę, iż nie ma dwóch jednakowych projektów, za najważniejsze stawiam indywidualne potrzeby Inwestorów i ich preferencje. Nie ograniczam się do jednego stylu i żadnego nie narzucam, tworzę wnętrza zarówno klasyczne jak i nowoczesne.

W lipcu 2010 roku ukończyłam dyplomem magisterskim studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, które poprzedziłam studiami inżynierskimi na Wydziale Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Współpracę z pracowniami architektonicznymi rozpoczęłam na etapie studiów inżynierskich. Zdobywając doświadczenie szukałam „swojego stylu” i miejsca w procesie projektowania, które odnalazłam w projektowaniu wnętrz. Pasja i chęć świadomego tworzenia własnych przestrzeni zaowocowała założeniem własnej pracowni.

Doświadczenie zdobyte w innych pracowniach pozwala mi na przekształcenie przestrzeni w sposób funkcjonalny i estetyczny.

Świeże spojrzenie uważam za swój atut. Projektuję kierując się zasadą mniej znaczy więcej. W pracy projektowej poszukuję wyrazistości i harmonii. Niezależność i nieskrępowanie oraz nieuleganie modom i schematom pozwalają mi na tworzenie indywidualnych, skrojonych na miarę potrzeb wnętrz.